בעקבות "אמילי בפריז": איך להיות אושיית רשת אופנתית באירופה?

אם בעבר אושיות אופנה היו בעיקר דוגמניות ומגישות טלוויזיה, בעשור האחרון ניתן לראות כיצד דווקא הבנות שהגיעו מהרשתות החברתיות הצליחו לקטוף קמפיינים ולסחוף אחריהן קהל עצום של עוקבים. אמילי בפריז נתן לך השראה להפוך לאושיות רשת באירופה? הנה הדרך לעשות זאת.

כך תהפכי לאושיות רשת מבוקשת באירופה – גם ללא ניסיון קודם

אם תמיד אמרו לך שאת לבושה מדהים והסטייל זורם לך באופן טבעי, אין ספק כי המסלול של אושיות רשת יכול לסייע לך להגשים חלום, לא רק כאן בישראל אלא אפילו באירופה. השראה לכך ניתן היה לראות בסדרת הלהיט של נטפליקס אמילי בפריז המציג את אמילי, מנהלת מדיה חברתית אשר הופכת לאושיה מבוקשת בזכות לוקים עוצרי נשימה ונוף יפהפייה של פריז הרומנטית. למעשה, כל אחת יכולה להפוך לאושיות רשת אופנתית, אולם בכדי לעשות זאת נדרש אומץ, מוטיבציה וחשיבה מחוץ לקופסא. אירופה היא כמובן בירת האופנה העולמית, ולכן בכדי שתוכלי לבסס את שמך ולהפוך לאושיה באמצעות יצירת תוכן בעבור חברות ישראליות ובינלאומיות, עלייך לבחון קודם כל את האפשרות של הוצאת דרכון זר באתר portugal passport.

תוכלו לברר על הוצאת דרכון פורטוגלי הנחשב לדרכון מבוקש מאוד בעבור ישראלים, בשל העובדה כי מדובר בתהליך המאפשר לכל ישראלי שמוכיח כי הוא צאצא של אנוסי פורטוגל וספרד לקבל אזרחות. באמצעות הדרכון תוכלי לנוע בין מדינות אירופה באופן חופשי, ובהתאם לכך גם לעבוד באופן חוקי.

בעקבות אמילי בפריז איך להיות אושיית רשת אופנתית באירופה-

לעשות כסף מאופנה

אושיות רשת אופנתית היא לא רק מישהי שמעלה לוקים מרהיבים אלא כזו היוצרת שיתופי פעולה עם חברות. האושיה המפורסמת בעולם היא כמובן האיטלקייה קיארה פיראני הנחשבת לפורצת דרך בתחום, כאשר בעקבותיה ניתן לראות דור חדש של נשים חזקות ואופנתיות שמצליחות לשלב בין התשוקה שלהן לאופנה לבין שיתופי פעולה מניבים ואפילו קולקציות על שמן. לא מדובר בטייטל בלבד אלא גם באפשרות לעשות לא מעט כסף. בעבור פוסט בודד של מובילת דעת קהל ניתן לקבל עשרות אלפי שקלים, וכאשר מתרגמים את זה ליורו – מדובר במשכורת נאה שכל אישה תשמח להרוויח.

שילוב של עבודה עם נוף עוצר נשימה

מעבר להיבט הכספי, אין ספק כי מגורים באירופה מאפשרים לך כאושיות רשת להכיר מקומות ואתרים חדשים, ובהתאם לכך ליצור פיד יצירתי ועוצר נשימה – ממש כמו בסדרה. לפני הנסיעה, חשוב לבדוק כי יש לך את הציוד המתאים מבחינת צילום ורינג תאורה, כך שהלוקים שלך יצטלמו בצורה הטובה והאיכותית ביותר כשאת מצטלמת עם הסלולרי, כאילו את מצולמת ע"י צלם אופנה נחשב. מומלץ גם לשוחח עם מובילות רשת שכבר התחילו לבסס את שמן באירופה, כך שתוכלי ללמוד מהן כיצד להתחיל את הצעדים הראשונים בתחום האופנה והסטיילינג ביבשת אירופה השיקית והיפהפייה.

סגירת תפריט