מתכרבלים בכיף: כל הטיפים לבחירת שמיכה שתהפוך את השינה שלכם לטובה יותר

לבחירה של שמיכה יש חשיבות עצומה מבחינת איכות השינה, מאחר והתפקיד של השמיכה הוא לא רק לספק טמפרטורה אידיאלית אלא גם לעטוף את הגוף ובכך להוביל ליצירה של שינה איכותיות, ולאורך זמן. למעשה, בדיוק כמו שאתם משקיעים ברכישה של מזרן איכותי, כך גם צריך להקפיד על רכישה של שמיכה איכותיות שתעניק אשר תהיה מותאמת בדיוק לצרכים ולמטרות שלכם. בשביל לסייע לכם בתהליך, בחרנו להציג את מיטב הטיפים של המומחים, לטובת השקעה כספית נבונה.

דרגת החום של השמיכה

אלמנט חשוב בתהליך הבחירה הוא כמובן דרגת החום של השמיכה. רצוי לבצע רכישה של שמיכת משי לוויסות טמטפטורה מאחר והיא גם מונעת כניסה של קור אבל גם מאפשרת לשמור על טמטפטורת הגוף בזמן השינה. מדובר במוצר פורץ דרך שמצליח לכבוש את לב הצרכנים, הן בשל האיכות המעולה של בד המשי והן בזכות התחושה העוטפת המאפשרת להוביל ליצירה של איכות שינה מעולה, כאשר דרך האתר של מותג גטה תוכלו לבצע הזמנה של שמיכה כזו בעלות כספית אטרקטיבית ובמשלוח מהיר עד הבית.

סוג המילוי

בבואכם לבצע רכישה של שמיכה בחנות או דרך רכישה מקוונת צריך לשים לב לסוג המילוי. הסוגים הנפוצים הם: סינתטי כמו פוליאסטר, פירבול או מילוי טבעי כמו נוצה או פלומה. בשנים האחרונות החלו חברות מובילות בענף לפתח מילויים טבעיים ללא שימוש מבעלי חיים בעודם בחיים, ועל כן בבואכם לבצע רכישה חשוב לבדוק את סוג המילוי ואף להרגיש אותו בידיים שלכם, כל זאת מתוך מטרה ליצור שטח חימום אחיד המתבצע באמצעות שמיכה איכותית שגם סופגת את הזיעה.

 

 

דרגת בידוד

דרגת הבידוד של המזרן נועדה לאפשר לכם ליצור שנת לילה רציפה וטובה. דרגת חימום נקראת טוג והיא בנויה משלושה שלבים: טוג 10 דרגת חימום בינונית, טוג 12 היא דרגת חימום גבוהה ודרגת 14 היא הגבוהה ביותר. העדפה לגבי הבידוד היא אישית ומבוססת על הצרכים האישיים שלכם. שאלו את עצמכם האם אתם סובלים מקור? במידה והתשובה היא כן, העדיפו דרגת בידוד גבוהה במיוחד. שימו לב כי דרגת הבידוד לרוב מצוינת על גבי הכרית,  אולם במידה ואתם מתלבטים אפשר בהחלט להתייעץ עם נציגי החנות ממנה אתם רוכשים.

גודל השמיכה

עדיף תמיד לבחור בשמיכה גדולה יותר על פני שמיכת יחיד, הן בשל הפיזור של החום אבל גם בעקבות מצבים נפוצים שבמסגרתם בן או בת הזוג "גונבים" את השמיכה ומשאירים אתכם חשופים באמצע הלילה. על כן, בחרו בשמיכה בגודל המותאם לגודל המיטה והמזרן אך גם מתאים לצרכים שלכם.

ניקוי השמיכה

אלמנט חשוב שאותו צריך לקחת בחשבון הוא כמובן היכולת שלכם לנקות את השמיכה, מתוך מטרה לוודא כי היא נקייה והיגיינית. העדיפו לרכוש שמיכה קלה לנשיאה שאותה ניתן להכניס גם למכונת הכביסה, בהתאם להוראות היצרן. מאחר ושמיכה לרוב מחזיקה מעמד באיכות גבוהה למשך 3-5 שנים, בחרו בשמיכה עוטפת אך גם כזו שקלה לתחזוקה, כחלק מהבנה כי ניקוי השמיכה הוא חלק בלתי נפרד מיצירה של איכות שינה טובה יותר.

לסיכום

רכישה של שמיכה מהווה חלק בלתי נפרד מיצירה של איכות שינה טובה ואיכותיות. באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה, כחלק מהבנה כי שמיכה היא חלק בלתי נפרד משינה טובה ועמוקה. רצוי לבצע את הרכישה אך ורק דרך חברה מקצועית ואמינה וכן להתנסות בעצמכם בשמיכה לפרק זמן של מספר שבועות, מתוך מטרה להבין האם היא אכן מתאימה לכם ולצרכים שלכם, ובכך לקבל החלטות נבונות בנוגע לחדר השינה והאבזור שלו.

סגירת תפריט