להיט: טיפולי האסתטיקה הכי חמים בשוק

בעשור האחרון ניתן לראות זינוק במספר הפניות בעבור טיפולי אסתטיקה מתקדמים, וזאת בשל התוצאות המצוינות אותן ניתן לקבל במסגרת הטיפול. מהם הטיפולים החמים ביותר בשוק אותם מומלץ להכיר? במדריך זה נציג שלושה טיפולים חדשניים אשר הפכו ללהיט.

טיפולים קוסמטיים מתקדמים: שילוב של טכנולוגיה פורצת דרך עם חשיבה מחוץ לקופסא

תעשיית הקוסמטיקה בעולם מגלגלת מדי שנה מיליארדי דולרים. מדובר בתעשייה אשר רק הולכת ומתפתחת, וזאת בשל פיתוח של מגוון רחב של טיפולים מתקדמים אשר משלבים בין טכנולוגיה חדשנית לבין אבחון מדויק אשר מתבצע בהתאם למצב המטופל. למעשה, ניתן לראות כיצד החשיבה מחוץ לקופסא אשר מבוססת על התאמת הטיפול למטופל הופכת את תחום הקוסמטיקה לתחום מרתק אשר מציע פתרונות מצוינים בעבור מגוון רחב של מצבים. מאחר והתחום רק הולך ומתפתח, בחרנו להציג לכם את שלושת הטיפולים החמים ביותר – כך שגם אתם תוכלו להצטרף לאלפי הישראלים אשר דיווחו על תוצאות מצוינות:

השתלת שיער

ובכן, בשנים האחרונות הליך השתלת שיער הפך נפוץ, וזאת בשל התוצאות המצוינות אותן ניתן לקבל במסגרת ההליך. מדובר בהליך אשר מתבצע באמצעות מחטים זעירות אשר באמצעותן ניתן להשתיל את זקיקי השיער, ובתוך זמן קצר לראות כיצד השיער חוזר לצמוח ומכסה אזורים קירחים. הטיפול מתאים בעבור גברים ונשים אשר סובלים מהתקרחות, והוא נותן מענה מעולה וקבוע, מבלי שניתן בכלל להבחין בתוצאות. כתוצאה מפיתוח טכנולוגי פורץ דרך, ההתאוששות מההליך נחשב ליחסית פשוט וניתן לשוב לשגרת החיים באופן מהיר. על כן, מדובר בטיפול אשר הפך ללהיט של ממש בקרב ישראלים רבים אשר מגשימים חלום – בעלות כספית נוחה ומשתלמת לטווח הרחוק.

טיפולים אסתטיים

הסרת שיער

אם בעבר נדרשנו לבצע הסרת שיער באמצעות שעווה, כיום ניתן לבצע הסרת שיער באמצעות טכנולוגיית לייזר. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת אשר במסגרתה קרן הלייזר "שורפת" את שורש השיער ובהתאם לכך נעצרת הצמיחה, באופן קבוע. עם זאת, בכדי לראות תוצאות יש לבצע לפחות 10 טיפולים וכן להקפיד על אי חשיפה לשמש, בשל אופי הטיפול.

איפור קבוע

איפור קבוע נחשב לאחד הטיפולים הקוסמטיים החמים ביותר של הענף, ולא בכדי. באמצעות איפור קבוע אשר מתבצע באמצעות מחטים קטנות ניתן למלא חוסרים בגבה, כמו גם להחדיר פיגמנט לשפתיים או אייליינר קבוע. מדובר בטיפול אפקטיבי, אולם יש לקחת בחשבון כי לאחר תקופה יש לבצע ריענון וכי הטיפול עצמו יחסית כואב. נוסף לכך, חשוב לבצע את ההליך אצל קוסמטיקאית מומחית אשר לה ניסיון בתחום, וזאת בשל החדרה של פיגמנט אשר במידה ולא נעשה בצורה נכונה עלול להוביל לנזקים קוסמטיים חמורים כמו גם הופעה של אלרגיות או דחייה של הפיגמנט. על כן, שימו לב כי אתם מבצעים את הטיפול רק במקום מוסמך לכך.

 

לצד הטיפולים שצוינו מעלה, יש עוד מגוון רחב של טיפולים חדשניים בתחומי האסתטיקה, הכוללים שימוש בחומצה הילארונית, שאיבת שומן, בוטוקס ועוד. בחרו את הטיפול האידיאלי ביותר בעבורכם – רק וודאו שאתם עושים זאת באופן מקצועי ואצל רופא או בעל מקצוע שהוסמך לכך.

נגישות
Scroll to Top