סטייליסטית מצליחה? כך תבני תיק עבודות באינטרנט

תיק עבודות הוא הכרחי בעבור סטייליסטית אשר מעוניינת להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. כיצד תוכלי לבנות תיק עבודות מהוקצע באינטרנט? במדריך זה נציג את כל השלבים.

תיק עבודות באינטרנט: חיוני בעבור כל סטייליסטית

כסטייליסטית מצליחה ועסוקה, את בוודאי מודעת לכך כי האינטרנט מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית שלך. למעשה, באמצעות תיק עבודות ניתן לחשוף את העבודות שלך ללקוחות פוטנציאלים כמו גם לקדם את התיק ברשתות החברתיות, וזאת בכדי להגדיל את החשיפה ובהתאם לכך את ההכנסה. אולם, חשוב לזכור כי בנייה של תיק עבודות באינטרנט חייב להתבצע לאחר שימת דגש על מספר שלבים, עליהם נפרט כעת:

העלאה מהירה

כאשר לקוח/ה נכנסים לתיק העבודות שלך, התמונות צריכות לעלות מהר ככל האפשר. משום כך, השתמשי בשירות CDN  אשר מאפשר לך להעלות מאות תמונות במהירות, מבלי שהאתר עצמו אשר על גביו מאוחסן תיק העבודות יקרוס. כסטייליסטית מצליחה יש לך בוודאי לא מעט תמונות, ולכן חשוב מאוד לבחון את קצב העלאת התמונות כך שניתן יהיה לפתוח בקלות ובמהירות.

עיצוב קלאסי ונקי

בעת בנייה של תיק עבודות, חשוב להקפיד על עיצוב קלאסי אשר מציג את העבודות שלך בצורה ברורה ונקייה. עומס מידע עלול להוביל לנטישה או לאי הבכנה מצד הלקוח, ולכן ככל שתפקידי להציג את התיק בצורה נכונה כך ניתן בהחלט לייעל אותו לצורך הצרכים העסקיים שלך. למעשה, חשוב לשקף ללקוחה את העבודות שלך באופן פרקטי ועם שימוש בכמה שיותר בחומרי ויזואל אשר גם יבססו את תיק העבודות וגם יראו שאת מבצעת עבודות מגוונות, כל זאת בהתאם למיתוג שלך.

סטייליסטית מצליחה - כך תבני תיק עבודות באינטרנט

בחירה סלקטיבית

בחרי רק את התמונות הטובות ביותר שלך, וזאת לאחר סינון מקיף.

הכנת מספר תיקי עבודות

אם את פונה למספר לקוחות במקביל ממגזרים שונים, מומלץ לפתוח כמה תיקי עבודות אשר מתאימים לקהלי יעד שונים. בכך, תוכלי לגוון את תיק העבודות כמו גם לפנות באופן קונקרטי ללקוחות, ובכך להפגין גם גמישות כמו גם הבנה כי לכל לקוח יש את התמהיל הנכון לו, ולכן באמצעות תיק לקוחות ממוקד תוכלי למנף את העסק שלך בצורה טובה ופרקטית.

גיבוי תיק עבודות

תיק העבודות שלך חייב להיות מגובה ולכן חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מעניקה לך שירות של גיבוי בענן. באמצעות גיבוי בענן תוכלי לגשת למידע באופן מהיר ונגיש, כמו גם לאחסן אותו בצורה מאובטחת.

אבטחה

תיק העבודות שלך חייב להיות בעל אבטחה מקסימלית, וזאת בשל העובדה כי לצערנו אנו חשופים ללא מעט ניסיונות לפריצה של אתרים מצד גורמים עוינים. משום כך, מומלץ להשקיע במעטפת אבטחה אשר מותאמת לאתר שלך, וזאת בכדי שתוכלי להיות בטוחה כי כל המידע מאובטח כהלכה.

נגישות
Scroll to Top