נעים להכיר: סגולות שמן עץ התה לטיפול טבעי בעור

על שמן עץ התה כבר שמעתם? ובכן, אם עדיין לא ואם אתם סובלים כמו רבים אחרים מבעיות שונות בעור, לגמרי הגיע הזמן להכיר. עץ התה הספציפי הזה (יש עוד לא מעט זנים ברחבי העולם ) מקורו באוסטרליה והשימוש בו למטרות רפואיות שונות החל עוד לפני שנים רבות כאשר הראשונים שגילו את הסגולות הנפלאות שלו היו האבורג'ינים, ילידי אוסטרליה המקוריים. במשך שנים הרפואה האלטרנטיבית לא השכילה ממש לנצל את היתרונות הרבים של שמן העץ התה, אבל בשנים האחרונות נראה כי הוא עובר רנסנס של ממש כשרבים בוחרים להיעזר בו כדי לטפל בבעיות שונות בעור. הנה מה שחשוב לדעת עליו.

אקנה ופצעונים

כדאי לדעת כי לשמן עץ התה יתרונות רבים, אבל כשאנחנו מדברים על טיפול באקנה ופצעונים הוא מסוגל לעשות עבודה שהיא לא פחות ממדהימה. אקנה ופצעונים בפנים נובעים לרוב כתוצאה מזיהום שנמצא בעור ויוצר את הפצעים המגרדים והמגורים. בשמן עץ התה יש לא מעט רכיבים מחטאים ואם נעזרים בו על בסיס יומיומי, הוא יכול פשוט לסלק את מקורות הזיהום ולהביא לשיפור משמעותי במצב. הדגש כאן הוא על התמדה, סבלנות ושימוש יומיומי לאורך זמן.

תחליף לשמפו

אם יוצא לכם לשמוע על יותר אנשים שמחפשים בשנים האחרונות תחליפים לתכשירים שניתן למצוא ברשתות השיווק, הרי שהסיבה לכך היא הרצון להימנע משימוש בכימיקלים מזיקים. שימוש בשמן עץ התה כחלק מתמיסה לשטיפת השיער בהחלט עושה עבודה נהדרת שכן הוא מזין את הקרקפת בלחות במידה טובה ומאפשר להרחיק לכלוך בקלות רבה יחסית. לרוב כדאי לשים כמה טיפות של שמן העץ התה יחד עם שמן קוקוס ושמן ארגן.

נעים להכיר -סגולות שמן עץ התה לטיפול טבעי בעור

פסוראיזיס

עוד יתרון מובהק ומשמעותי של שמן עץ התה שזה שהוא למעשה חומר אנטי דלקתי. בגלל שהפסוריאזיס היא מחלה דלקתית במהותה, שימוש בשמן עץ התה לגמרי יכול לעזור. גם כאן חשוב לזכור כי יש לערבב את השמן עם שמנים אחרים כמו שמן קוקוס, כשלעצמו שמן בעל שימושים בריאים, ולהקפיד על התמדה ושימוש קבוע בשביל לראות תוצאות טובות לטווח הרחוק.

פטרת הציפורניים

כפי שכבר אמרנו, שמן עץ התה נלחם בזיהומים על העור בצורה מצוינת וזה בעצם מה שקורה כשיש פטרת בציפורניים. הרבה אנשים הצליחו להתגבר על פטרת ואפילו למגר אותה כליל על ידי טפטוף של כמה טיפות שמן מדי יום על הציפורניים.

איך משתמשים?

חשוב לשים לב כי מדובר בשמן מרוכז וחזק מאד ועל כן יש להקפיד למלא אחר הוראות השימוש של כל תכשיר שתרכשו. במרבית המקרים תתבקשו לערבב כמה טיפות של השמן עם שמנים אחרים ואפשר להשתמש בהחלט בשמן קוקוס שהוא מצוין בפני עצמו. נסו את שמן עץ התה ויש סיכוי לא רע שהוא יעזור לכם לפתור בעיות בעור.

סגירת תפריט