מרכז המידע המלא להורים: הכירו את אתר איך גדלת

המשימה המאתגרת ביותר בעולם היא הורות. למעשה, בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה יותר ויותר הורים מחליטים לפנות לקבלת סיוע, וזאת מתוך מטרה להעשיר את הידע ולקבל את הכלים שבמסגרתם ניתן יהיה להוביל לשיפור היכולת ההורית ותוך שימת דגש על קבלת ייעוץ מקצועי, בשלל נושאים. אתר איך גדלת הוקם על ידי עמותת גושן בשביל לספק את המענה להורים, וזאת על ידי העלאה של תכנים הרלוונטיים לכל תחום בחיים. אם גם אתם מחפשים כר ידע משמעותי ומהימן, זה הזמן להכיר את אתר איך גדלת.

איך גדלת – מרכז המידע מהימן לנהורים

אתר איך גדלת הוא למעשה פורטל המתמקד בנושאי רווחה ובריאות, כאשר הפורטל הוקם מתוך מטרה לשנות את השירותים אשר ניתנים לילדים כמו גם  להורים בתוך הקהילה, מתוך הבנה כי בשנים הראשונות לחייהם של ילדים יש חובה קריטית לספק להם את התמיכה אשר תוביל גם להצלחה בחיים. דרך האתר בכתובת איך גדלת! – פורטל בריאות ורווחת הילד בקהילה (gadalta.org.il) תוכלו כהורים לקבל מידע מהימן שנכתב ונערך על ידי מומחים בכל תחומי הרווחה והבריאות, בהתנדבות מלאה ותוך שימת דגש על מתן מענה אפקטיבי בשלל נושאים – החל מטיפים לשיחה פתוחה וכנה אודות רגשות ועד החיים לצד שגרת הקורונה.

 

 

מה תוכלו למצוא באתר?

האתר מתעדכן באופן קבוע וכולל קטגוריות רבות – תינוקות, פעוטות, ילדי גן, ילדי בית ספר, הורות וכן ילדים אשר מאובחנים עם צרכים מיוחדים. מדובר באחד מהאתרים המקיפים ביותר בתחום של התפתחות ילדים כמו גם גידול ילדים, ועדות לכך ניתן למצוא במאות המאמרים מבוססים על ידע מחקרי לצד ערכות כלים שנודעו לסייע לכם ההורים לקבל את המידע לו אתם זקוקים, מתוך מטרה להתמודד עם האתגרים היום-יומיים בתחום של גידול ילדים.

יחד עם זאת, חשוב לזכור כי האתר אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי או קבלת טיפול, אלא נועד לספק מידע בשלל תחומים, בשפה העברית והערבית ועם שימת דגש על שפה נגישה שדרכה תוכלו כהורים לקבל את המידע לצרכים הרגשיים כמו גם הקוגניטיביים של הילדים שלכם. בעידן המודרני שבו הדילמה בין איזון של בית עבודה הפך למשימה חשובה בעבור כל הורה, אין ספק כי כניסה לאתר מהווה דרך מצוינת בעבורכם כהורים ליצור מערך תומך המתבצע באמצעות קהילה אינטרנטית שרק הולכת וצומחת, בעיקר בשל היכולת להוביל ליצירה של מהלכים שיובילו ליצירה של שגרת בית המבוססת על ידע, כלים ומידע פרקטי המוצג באתר.

אלפי גולשים מדי יום

לאור ההצלחה הגדולה של האתר כמו גם הביקוש של הורים לקבלת מידע  נוסף, פועלים בצוות האתר לטובת העלאה של תכנים בשלל נושאים, כולל סרטונים וכן הדרכות המועברות על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. בנוסף, תוכלו גם להצטרף לקהילה של הפורטל ברשתות החברתיות אשר משמשות לטובת העלאה של  תכנים קצרים ושימושיים לצד יכולת ליצור קשר עם אנשי מקצוע, ובכך להוביל לניצול מקסימלי של הפורטל גם לצרכים הנדרשים בטווח הזמן הקצר כמו גם הרחוק.

לסיכום

אתר איך גדלת הוא אתר המתמחה בתחום של גידול והתפתחות ילדים. האתר אשר מנוהל בהתנדבות מלאה הוקם כחלק מיצירה של מערך תומך בעבור כל הורה בישראל. עם מידע מהימן ומעודכן, סרטונים כמו גם טיפים ומדריכים, זה הזמן בעבורכם כהורים להצטרף לקהילה ובכך להוביל ליצירה של כישורי הורות טובים יותר – כחלק מהבנה כי ידע שווה כוח, בוודאי בכל הקשור למשימה המאתגרת ביותר שהיא גידול ילדים וניהול חיי משפחה.

סגירת תפריט