חכמה ברשת: לחסוך ולשמור על סטייל בשופינג אונליין!

קניות ברשת הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת היום יום שלנו. אולם, לא פעם אנחנו מקבלים חבילות שלא תואמות את המוצר עצמו, ולכן מפח הנפש הוא עצום. כיצד בכל זאת ניתן להימנע מכך? להלן המדריך המלא בעבור קניות חכמות ברשת.

רוכשת ברשת? כך תעשי זאת בצורה חכמה יותר

אם בעבר רכישות ברשת היו נחלתם הבלעדית של יודעי דבר, כיום מדינת ישראל ממוקמת במקום השני והמכובד בהיקף הרכישות דרך אתרי סחר עולמיים. למעשה, מדובר בגידול של עשרות אחוזים אשר משקף את המגמה הרווחת – הזמנה מהירה, פשוטה ומבלי לצאת מהבית של מגוון מוצרים. אולם, בכדי לעשות את התהליך חכם חשוב מאוד לעבור על הכללים הבאים, וזאת בכדי שתוכלי להיות רגועה כי את שומרת על הסטייל שלך אבל גם על הכיס:

מיקוד

לא פעם חבילות נאבדות בשל מיקוד שגוי. נוסף לכך, חלק מהחנויות בעולם אינן מבצעות שילוח לישראל, ולכן מיקוד מדויק הוא חיוני מאוד בתהליך הרכישה. ניתן לבצע את איתור המיקוד בקלות דרך אתרים מתמחים, ובכך להבטיח כי המיקוד אותו את מזינה באתר הוא אכן המיקוד המדויק וכי החבילה תגיע למועדה, בהתאם למדיניות המשלוחים של החברה ממנה את רוכשת את המוצרים.

חכמה ברשת לחסוך ולשמור על סטייל בשופינג אונליין

תשלום מאובטח

בעת ביצוע רכישה, בדקי כי פרטי כרטיס האשראי שלך לא נשמרים. לצערנו, יש לא מעט ניסיונות גניבת פרטי אשראי ופריצה לאתרי סחר בישראל כמו גם בעולם. תשלום מאובטח הוא חיוני לצורך השלמת העסקה, ועל כן חשוב לבדוק כי אכן מדובר באתר מאובטח וכי לא בוצעו חיובים נוספים בחשבון, כל זאת באמצעות סריקה של פירוט האשראי דרך האפליקציה.

בדיקת מבצעים דרך קבוצות פייסבוק ייעודיות

בכדי שתוכלי לחסוך בעלויות, מומלץ להצטרף לקבוצות פייסבוק ייעודיות אשר מעניקות לך את האפשרות לדעת על הנחות מראש, כמו גם לבצע רכישה קבוצתית אשר יכולה לחסוך עשרות ולעתים מאות שקלים בכל רכישה. מדובר באופציה נהדרת לרכישה חכמה אשר מתבצעת באמצעות חוכמת ההמונים, ולכן מדובר בדרך חכמה ויעילה לביצוע של רכישות ברשת. נוסף לכך, ניתן להיעזר בהנחות אותן מקבלות מובילות רשת, וזאת בכדי לקבל הנחה נוספת מעבר להנחה הקיימת.

קנייה דרך אתרים מומלצים

הפיתוי לבצע רכישה של בגדים דרך חנות אשר מציעה מחירים זולים הוא גדול, אולם לעיתים הוא עלול לעלות ביוקר. אם יש לך חברות ובנות משפחה אשר רוכשות גם באינטרנט, זה הזמן לשאול אותן אם הן מכירות את האתר או ביצעו ממנו רכישה לפני. בכך, תוכלי לשפר את יכולת הרכישה שלך ולרכוש רק דרך חנויות מקצועיות אשר מעניקות לא רק שירות מצוין (הן מבחינת איכות הבגד או האביזר והן מבחינת השילוח) אלא גם משלוח מהיר אשר מגיע עד לפתח הבית במהירות.

 

נגישות
Scroll to Top