לגזור ולשמור: כללי הברזל לשמירה על נעליים לבנות

אף מלתחה איננה שלמה בלי זוג אחד או יותר של נעליים לבנות. אולם, נעליים לבנות מאבדות בתוך זמן קצר את המראה הלבן והנקי בעקבות לכלכוך ובלאי. בכדי לסייע לשמור על הנעל היפה שלכם, להלן כללי הברזל אותם מומלץ להכיר – וליישם.

שמירה על נעליים לבנות: כך תעשו זאת באופן קל ופשוט

אין ספק כי זוג נעליים לבנות מהוות פריט חובה בכל ארון נעליים, בשל העובדה כי הן מתאימות הן ליום עבודה והן לאירוע ערב, ומשתלבות פחות או יותר עם כל אאוטפיט. יחד עם זאת, קשה עד בלתי אפשרי לנעול את הנעל מבלי להבין בכתם או בלכלוך, ועל רקע הצבע הלבן – הכתם בולט במיוחד. אז כיצד בכל זאת ניתן לשמור עליהן? קודם כל, האחסון של הנעליים חייב להתבצע באמצעות ארון נעליים המחולק לתאים.  ניתן להזמין ארונות נעליים אונליין באתר רהיטי דמיר, ובהתאם לכך ליצור מקום אחסון שבו הנעליים הלבנות זוכות למקום של כבוד אך בו בעת גם למקום ייעודי אשר מונע מהן להתלכלך בעקבות אבק ולכלכוך על הרצפה. לפני שאתם מכניסים את הנעליים לארון, הקפידו לנקות היטב את הסוליה באמצעות מעט מים וספוג הפלא, ולנקות את הסוליה בצורה מעגלית.

לגזור ולשמור כללי הברזל לשמירה על נעליים לבנות-

תרסיס דוחה כתמים – פריט חובה

פריט חובה אותו אתם חייבים לרכוש הוא תרסיס דוחה כתמים אותו ניתן לרכוש בחנויות מתמחות. מדובר בתרסיס המאפשר להפחית את הסיכוי להופעה של כתמים, וזאת באמצעות ריכוז של חומרים פעילים ששומרים על הנעל. את הפעולה נדרש לבצע פעם בחודש ולוודא כי החומר התייבש במלואו לאחר מספר שעות. התרסיס יכול להתאים במיוחד לנעלי ספורט, מאחר שלרוב הן נוטות להתלכלך מהר יותר מנעליים אחרות לאור היקף השימוש בהן.

ניקוי באמצעות מים ומעט סוכר

תהליך הניקוי של הנעל צריך להתבצע בהתאם לחומר הגלם ממנו הנעל עשויה. במידה ומדובר בנעל מבד, יש הרבה מיתוסים בנוגע לניקוי במכונת הכביסה אבל למעשה לא כדאי להכניס את הנעליים למכונת הכביסה וגם לא למייבש הכביסה. במידה ומדובר בנעל לבנה מעור, השתמשו במברשת שיניים ישנה בשילוב של מעט סוכר לצורך הסרת הכתמים והלכלוך מהנעל. שימו לב לבצע את הפעולה בעדינות ככל האפשר, כך שלא יהיו בטעות שריטות בולטות על הנעל. נוסף לכך, ניתן בהחלט להשתמש בסודה לשתייה לצורך ניקוי של הנעל, בשילוב של מים חמימים.

לסיכום, ניקוי נעל לבנה יכול וצריך להתבצע באופן קל ופשוט. השתמשו בחומרים שיש לכם בבית: חומץ, מי חמצן ואבקת סודה לשתייה תמיד יעשו את העבודה מבחינת הסרת כתם או לכלכוך. את הנעליים מומלץ לנקות בצורה יסודית אחת לשבועיים, אולם במידה ונוצר כתם – טפלו בו באופן מיידי, בשל העבודה כי לאחר זמן הכתם מתקשה על הנעל וקשה מאוד עד בלתי אפשרי להסירו.

סגירת תפריט