ללא אכזריות: הכירו את עולם הטיפוח הטבעוני

אורח החיים הטבעוני קיבל לא מעט יחס בשנים האחרונות, והוא בהחלט מצוי במגמת עליה. מלבד התזונה הטבעונית, טוב לדעת שיש רבדים נוספים לעולם הטבעונות, החל מהלבשה טבעונית ועד לטיפוח טבעוני. מה זה אומר? ובכן, טיפוח טבעוני אלה מוצרי טיפוח שלא נוסו על בעלי חיים, ומעבר לזה, גם לא מכילים שום רכיב מן החי, אלא רכיבים טבעיים מן הצומח. סקרנים? כל המידע במאמר שלפניכם.

הטבעונות – פנים רבות לה

אם בעבר, רבים חשבו שאורח חיים טבעוני מתרכז רק בתזונה, הרי שעם השנים הבינו שמדובר בתחום רחב במיוחד. באתר Vegan Friendly תוכלו למצוא מגוון רחב של מאמרים וכתבות בנושא, שיסייעו לכם להכיר את התחום על בוריו. לצד התזונה הטבעונית, התפתחו בשנים האחרונות מותגים רבים שדוגלים בייצור מוצרים טבעוניים, כמו נעליים שעשויות מבדים טבעיים (ולא מעור), ארנקים עשויי שעם ואפילו מוצרי טיפוח שלא מכילים רכיבים מן החי ולא נוסו על בעלי חיים.

 

ללא אכזריות: הכירו את עולם הטיפוח הטבעוני

עולם הטיפוח הטבעוני – הרבה יותר רחב משחשבתם!

אין ספק שעם הזמן ניתן לראות חברות ומותגים רבים שמצטרפים לאג'נדה הזו, לא רק כדי לרצות את הקהל הטבעוני, אלא כי באמת מדובר במוצרים שמיוצרים ללא אכזריות ועם חמלה כלפי בעלי החיים. כמו כן, אין באמת צורך ממשי להשתמש במוצרים מן החי במוצרי טיפוח, משום שהטבע מספק מגוון רחב של רכיבים מצוינים, מהם ניתן לרקוח שלל מוצרי טיפוח איכותיים ויעילים.

אם חשבתם שאת מוצרי הטיפוח הטבעוני ניתן למצוא רק בבתי טבע – חשבו שוב. נכון, יש לא מעט מוצרים בבתי הטבע, ועם זאת גם מותגים גדולים ומוכרים עשו את השינוי והחלו לייצר מוצרים שעשויים מרכיבים מן הצומח. פה נעצור לציין, שלמרות ששימור רכיבים מן הצומח עשוי לייקר את המוצר – המותגים שמספקים מוצרי טיפוח טבעוני מאוד מגוונים, כך שמדובר לא רק במותגים גדולים ויקרים, אלא גם במותגים שמוכרים מוצרי לואו-קוסט. מה המסקנה? מוצרי הטיפוח הטבעוני בהחלט נגישים לכולם ומתאימים לכל כיס.

מה אפשר למצוא בגזרת הטיפוח הטבעוני?

בקצרה – הכל. ואם נרחיב, נספר שאפשר למצוא מוצרי טיפוח לפנים שיסייעו לכם להקפיד על עור פנים נקי ויתרמו באופן ניכר לטיפוחו. זה טמון בעובדה שיש צמחים רבים המהווים מקור מעולה לוויטמינים ומינרלים, כמו גם מהווים מקור לנוגדי חמצון שיעילים במוצרים שמיועדים לטיפוח הפנים. כמו כן, ניתן לראות ברשתות גם מוצרים ייעודיים שיסייעו לטיפוח השיער בחורף או בקיץ, החל ממוצרי בסיס כמו שמפו, מרכך או מסיכה, ועד למוצרי פרימיום כמו סרום לשיער, שמני הזנה ומוצרים שתורמים למניעת קצוות מפוצלים או יובש.

למעשה, כיום ניתן לראות כל כך הרבה מוצרים טיפוח שלא נוסו על בעלי חיים ולא מכילים רכיבים מן החי, ואפילו במחירים שמתאימים לכל כיס – כך שכל אחד ואחת יכולים להצטרף למהפכה ולתרום, ולו במעט, לרווחת בעלי החיים בעולם.

סגירת תפריט