נבחרת החלומות: 6 בעלי מקצוע שאתם חייבים להכיר לקראת שיפוץ הדירה

אם אתם עומדים לשפץ את הבית ורוצים לצלוח את הפרויקט בשלום, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. קבלו רשימה של 6 בעלי מקצוע שאתם חייבים להכיר לקראת שיפוץ הדירה.

פרקטים

אם אתם בדיוק נמצאים בשלב לפני שמתחילים בשיפוץ דירה, חשוב שתדעו שאחד מבעלי המקצוע שאתם צריכים לסגור איתו זה מתקין פרקטים. אחרי שתסיימו את השיפוץ, מתקין הפרקטים יוכל להיכנס מידי לעניינים ולהתקין את הפרקט בחדרים השונים של הבית. כל עוד לא הסתיים השיפוץ או אפילו אם החדרים שלכם עדיין מלוכלכים ממנו, אין לכם טעם להזמין אותו כי העבודה שלו לא תהיה יעילה. מה שכן, אתם צריכים לסגור מול מתקין הפרקטים שיגיע אליכם לפני שאתם נכנסים בפועל לדירה, כי להתקין פרקט בדירה מרוהטת זה סיוט עבורם.

טכנאי מזגנים

אנחנו בטוחים שאתם לא רוצים להיכנס לבית משופץ ללא מזגנים, בטח ובטח שלא בחום של הקיץ הישראלי. את טכנאי מיזוג האוויר אנחנו ממליצים לכם להזמין עוד בשלב השיפוץ עצמו אם אתם רוצים להתקין מזגן מיני מרכזי. במצב כזה אתם תצרכו לעשות הנמכת תקרה לגבס וזה יהיה מאד קשה לעשות את זה אחרי שהשיפוץ כבר הושלם. בכל אופן, שיפוץ הוא אחלה הזדמנות עבורכם לתכנן נכון את המיקום של המזגנים השונים בבית על מנת שיהיו כמה שיותר אפקטיביים.

חשמלאי

אם אתם משפצים את הבית אתם חייבים לסגור עם חשמלאי שיתכנן עבורכם את נקודות החשמל השונות בבית. זה הזמן לתכנן בקפידה היכן אתם צריכים נקודות חשמל כי אחר כך זה יהיה קשה לתכנן ולעשות את זה. בנוסף, יש מצב שבמסגרת השיפוץ תבקשו מהחשמלאי שיגדיל לכם את חיבור החשמל בבית מחד פאזי לתלת פאזי וזה הזמן לעשות את זה. חשוב לציין, לפני שתם סוגרים עם החשמלאי ודאו שהוא מחזיק ברישיון חשמלאי מורשה בתוקף, דרשו ממנו לשלוח לכם את התמונה של הרישיון.

 

 

איש אלומיניום

אנחנו מניחים שאתם אתם משפצים אתם צריכים חלונות חדשים ותריסים חשמליים. זה הזמן לסגור עם איש אלומיניום שיגיע אליכם במהלך השיפוץ, ייקח מידות לפי הפתחים החדשים בקירות ויצא להכין לכם חלונות ותריסים חדשים לבית. זה השלב שבו תצטרכו לבחור את סוג הפרופיל שאתם רוצים להתקין, את סוג הזכוכית וכמובן לבחור מנוע חשמלי לתריס.

הנדימן

את ההנדימן אתם תכניסו מיד לאחר השיפוץ והוא יבצע עבורכם את כל העבודות הקטנות שאתם לא רוצים או לא יודעים לבצע בעצמכם. אנחנו מדברים בין השאר על עבודות כמו התקנת טלוויזיה, התקנת מאוורר תקרה, תליית מדפים ועוד. רכזו את כל העבודות שאתם צריכים שהוא יבצע עבורכם על מנת שלא תצטרכו להזמין אותו כמה פעמים. שימו לב שההנדימן לא מבצע עבורכם עבודות שאסור לו לעשות, כמו עבודות שמותר רק לחשמלאי לבצע כמובן.

חברת ניקיון

ברוב המקרים הלכלוך שאחרי השיפוץ הוא בלתי נסבל, אנחנו מדברים על כמות אדירה של פסולת ועל לכלוך קשה שאתם או עוזרת הבית שלכם לא תצליח להתגבר עליו. לכן, אנחנו ממליצים לכם לסגור מראש עם חברת ניקיון שתגיע אליכם על מנת לבצע ניקיון לאחר שיפוץ. קחו כמה הצעות מחיר וסגרו עם חברת הניקיון שמספקת לכם הצעת מחיר מסודרת ולא פחות חשוב מזה, הצעת מחיר משתלמת.

לסיכום,

אם אתם מתחילים שיפוץ בבית אנחנו ממליצים לכם להכיר את נבחרת בעלי המקצוע המשלימים שאיתם תצטרכו לסגור מראש על מנת לצלוח את הפרויקט בשלום.

סגירת תפריט