מתלבשות בהתאם לתנאי השטח: מה אורזות למחנה קיץ?

מתכוננות לקראת מחנה קיץ? ובכן, חלק בלתי נפרד מההכנה כולל כמובן את האריזה של התיק שבו אתן אורזות לא רק את הציוד האישי, אלא גם את הלוקים שישמו אתכן למשך כל זמן השהות במחנה. אם עד לפני מספר שנים הסתפקתן בחולצת טי רגילה וכמה מכנסיים, כיום כל אחת רוצה להרגיש במיטבה, בייחוד לאור העובדה כי מחנה קיץ מהווה הזדמנות מצוינת להפגין את הסטייל האישי, ואף להוביל ליצירה של צילומים בלתי נשכחים אשר עולים לרשתות החברתיות. על מנת לסייע לכן להוביל ליצירה של לוקים מנצחים שמתאימים גם לתנאי השטח, בחרנו להציג את כל הטיפים והדגשים לאריזה נכונה. מוכנות? בואו נתחיל!

5 חולצות בייסיק

על מנת להתאים את עצמכן לתנאי השטח אבל גם  ליצור נוחות מנצחת, מומלץ לארוז איתכן לפחות חמש חולצות בייסיק, כאשר רצוי להקפיד על רכישה של חולצות אשר עשויות מבד נושם ונעים על הגוף. חוויה בלתי נשכחת כמו מחנה קיץ כוללת בין היתר פעילות גופנית לצד פעילויות, ועל כן באמצעות חולצות בייסיק בצבעים נטרליים תוכלו לסגור את הפינה ולהבטיח כי בעת הצורך ניתן יהיה להחליף, ולשוב לפעילות, בנוחות אבל גם עם סטייל.

2 מכנסיים בגזרה גבוהה

חלק בלתי נפרד משהות במחנה הקיץ כוללת גם מפגשים אישיים עם חברים במחנה או ביקורים מהבית, כך שאתן רוצות להיראות בסטייל גם כאשר אתן נמצאות בתנאי שטח. מכנס בגזרה גבוהה הוא מכנס טרנדי ועל זמני מאוד שזוכה לביקוש גבוה, ולא בכדי. ברשתות האופנה ניתן למצוא שפע של מכנסיים בגזרה הזו בצבעים שונים, אולם מאחר ומדובר במחנה רצוי דווקא לבחור בצבעים שקטים כמו שחור, אפור או ירוק.

2 מכנסי טרנינג

מכנס טרנינג הפך לחלק בלתי נפרד מהמלתחה של לא מעט בנות, ולא בכדי. מדובר במכנס נוח אבל גם שיקי שאותו אפשר לשלב עם כל לוק – החל מחולצה צמודה ועד סווצ'ר גדול. העדיפו להביא  לפחות שני זוגות של מכנסיים, כאשר בסקירה זו תוכלו למצוא את מכנסי הטרינינג הכי מחמיאים, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של לוקים מחמיאים אבל נוחים ואשר יכולים לשמש אתכן לא רק למחנה הקיץ, אלא גם לאירועים נוספים.

 

 

ג'ינס

פריט שצריך להיות בתוך התיק שלכן הוא כמובן הג'ינס. בין אם מדובר בג'ינס בגזרת סקיני או בגזרה רחבה יותר, כל ג'ינס יכול להתאים למחנה קיץ, בייחוד לאור הפעילויות אשר כוללות בין היתר גם מפגשים חבריים וכן לעיתים שיחות עד הקטנות של הלילה. באמצעות ג'ינס מחמיא תוכלו להרגיש במיטבכן בכל מצב, ולהגיע למחנה הקיץ בסטייל אבל עם מראה קלאסי ועל זמני שאף פעם לא חולף מאופנה.

2 פיג'מות

אם עד לפני מספר שנים הפיג'מות לא היו חלק מהמלתחה, כיום ניתן להבחין במגמה אשר במסגרתה הפיג'מה היא חלק בלתי נפרד מהלוק. ארזו בתוך התיק שלכן לפחות 2 סטים של פיג'מות נעימות ונוחות על הגוף, כאשר אפשר ואף רצוי לבחור בפיג'מה עם הדפס מעניין אשר יכול לשמש לא רק לטובת שינה אלא גם כזה שיכול להתאים לישיבה ביחד עם חברים במסגרת של מחנה הקיץ.

לסיכום

זה נכונה לקראת מחנה הקיץ מהווה חלק בלתי נפרד מההכנות. על מנת שתוכלו להרגיש בנוח אבל גם בסטייל, זה הזמן לעקוב אחר ההמלצות שלנו כמו גם לנהל רשימה מסודרת עם כל הפריטים שאתן צריכות למסע, וזאת מתוך מטרה להגיע מוכנות בארוחות רגע לפני תחילתו של מחנה הקיץ.

נגישות
Scroll to Top