שמלות נשים לאירועים: איך לבחור שמלה לאירוע בלי לפשוט רגל?

כל אחת רוצה להיראות במיטבה באירוע. אולם, המחירים הגבוהים של שמלות לאירועים עלולים לעתים לקרוע את הכיס – בעבור ערב אחד בלבד. כיצד לבחור אם כן שמלה לאירוע מבלי לפשוט רגל? להלן הפרטים.

יש לך אירוע בקרוב? כך ניתן להוזיל את עלויות השמלה

העלות של שמלה למכירה בעבור ערב אחד יכול לנוע בין כמה עשרות שקלים ועד לאלפי שקלים, תלוי היכן רוכשים את השמלה. כל אחת רוצה להיראות במיטבה באירוע, ולכן נשים רבות מחליטות להשקיע סכומי כסף לא מבוטלים בעבור רכישה של שמלות לחינה או שמלות למגוון רחב של אירועים אשר מתקיימים על בסיס שבועי. אולם, בראייה לטווח הרחוק ניתן לראות כיצד מדובר בהוצאה לא קטנה אשר עשויה להכביד מאוד על הכיס. אולם, אין חובה להוציא אלפי שקלים בעבור אירוע בודד או מספר אירועים אשר מתקיימים במקביל. איך לבחור שמלה לאירוע באופן מושכל? להלן מספר טיפים אשר יאפשרו לך להוזיל באופן משמעותי בעלויות, מבלי להפחית בנראות ובאפקט הוואו:

השכרה דרך קבוצות ייעודיות ברשתות החברתיות

סקירה קצרה ברשתות החברתיות תעלה לא מעט קבוצות אשר במסגרתן נשים מחליפות בין שמלות לאירועים, בעלויות נוחות ואפילו מוזלות בעשרות אחוזים. למעשה, מדובר באחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, וזאת מתוך הבנה כי לא מעט מאיתנו רוכשות שמלות לשימוש של לילה אחד בלבד. בקבוצות תוכלו להשכיר או לרכוש שמלות דרך בנות אשר מתגוררות באזור שלך או מאזורים מרחוקים, כאשר ניתן לאסוף את השמלה או לשלוח אותה באמצעות דואר שליחים. מדובר בשמלות ערב יפהפיות אשר חלקן נרכשו תמורת מאות ואלפי שקלים דרך מעצבים ומעצבות מובילים, ועל כן מדובר בדרך מצוינת לבחור בשמלה מחמיאה – מבלי לקרוע את הכיס.

שמלות נשים לאירועים איך לבחור שמלה לאירוע בלי לפשוט רגל

רכישה דרך חנויות קטנות ישראליות

דווקא חנויות קטנות יכולות להציע שמלות ערב במחירים נוחים לכל כיס, בהתאם לכל טרנד אופנתי שתרצי. למעשה, במקום ללכת לקניון ולרכוש שמלה יקרה דרך אחת הרשתות הגדולות, תוכלי לרכוש שמלת ערב דרך חנות בוטיק קטנה אשר מספקת לך גם שמלה מהממת וגם מחיר מצוין. בכך, תוכלי לתרום לחיזוק עסקים ישראלים קטנים וגם לרכוש בצורה חכמה.

רכישה דרך האינטרנט

רכישה דרך אתרים בחו"ל מהווה דרך נהדרת לרכישה של שמלת ערב, במחיר נוח. אולם, שימי לב שאם את מזמינה מחנות בסין או בארה"ב לדוגמה, זמן המשלוח עשוי להיות ארוך ולכן מומלץ להזמין את השמלה לפחות כחודש וחצי עד חודשיים לפני האירוע. נוסף לכך, בדקי המלצות לגבי החנות דרך קבוצות ייעודיות אשר מעניקות לך את כל המידע לגבי איכות הבד, זמן המשלוח ועוד.

השכרה דרך חברות

חברות שלך היו באירוע לאחרונה? זה הזמן ליצור עמן קשר ולשאול לגבי השאלה של שמלת ערב אותה אהבתן.

סגירת תפריט