דואגות לעור הפנים: 5 הקרמים שכל אחת צריכה במגירת הטיפוח שלה

כל אישה יודעת כי חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח כולל כמובן דאגה לעור הפנים, וזאת על ידי שימוש במוצרים איכותיים כמו למשל קרם פנים. אם עד לפני מספר שנים הקרם הנמכר ביותר היה קרם עיניים, כיום ניתן לראות שינוי משמעותי בזכות פיתוח של קרמים ייחודים שיכולים להתאים לכל אישה ובכל גיל. מהם חמשת הקרמים שכל אישה צריכה במגירת הטיפוח? להלן סקירה.

קרם עיניים

אחד מהקרמים החשובים ביותר לעור הפנים הוא כמובן קרם עיניים. למעשה, מדובר בקרם המאפשר למצק את האזור העדין של העיניים ובהתאם לכך להפחית את הכהויות כמו גם קמטוטים שנוצרים עם הזמן. קרם עיניים לכהויות איכותי וטוב אפשר למצוא באתר של חברת ICONIX אשר הצליחה לפתח קרם ייחודי שנועד ליצור גם אפקט של מיצוק אבל גם להפחית את עיגולים השחורים, כל זאת במחיר נגיש ועם אריזה גדולה ומפנקת שתשדרג לכם את תהליך הטיפוח.

קרם לחות

קרם לחות הוא קרם שצריך להיות בתיק הטיפוח של כל אישה, בייחוד לאור העובדה כי מדובר בקרם שנועד בין היתר לסייע לשמירה על עור פנים נקי ורענן, אך גם מתוך מטרה לחדש ולהחדיר לחות, בייחוד בתקופת הקיץ או החורף שהעור נוטה ליובש. כיום ניתן לבצע רכישה של קרם המכיל ריכוז גבוה של חומרים פעילים שנועדו להילחם בנזקי הזמן. שימו לב כי כאשר רוכשים קרם לחות צריך לשים דגש על התאמה לסוג עור הפנים, כל זאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית משתלמת.

קרם הגנה

קרם הגנה הוא קרם חשוב מאוד בעבור כל אישה, לא רק בהיבט קוסמטי אלא גם בהיבט בטיחותי. למעשה, התפקיד של קרם הפנים הוא למנוע חשיפה ממושכת של העור לשמש ובהתאם לכך להוביל לנזקים, גם בגילאים צעירים וגם בגילאים מבוגרים. כאן תוכלו למצוא מדריך המציג את כל הטיפים לבחירה של קרם הגנה, כל זאת מתוך מטרה לנצל אותו בחיי היום יום או בעקבות נסיעה לחו"ל.

 

 

קרם לילה

הקרם הזה מיועד לשעות הלילה מאחר ויש בו חומרים פעילים כמו למשל חומצות אלפא ובטא אשר מסייעות לטובת יצירה של עור חלק ורך יותר, כאשר לרוב הקרם הוא ללא בישום ויכול להתאים לכל סוגי העור. החומרים המרככבים שהמקור שלהם הוא בצמחי מרפא מאפשר לכן לשדרג את שגרת הטיפוח, ולקום בבוקר עם עור רענן. יחד עם זאת, החלטה לגבי רכישה של קרם לילה צריכה להתבצע בהתאם לגיל וכן לסוג העור, מתוך מטרה ליצור התאמה מושלמת.

קרם לחידוש העור

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות כולל שימוש בקרמים לפנים המכילים ויטמנים, כמו למשל ויטמין E. מדובר בקרם המועשר בשמנים כמו גם ויטמינים שנועדו לסייע לטובת חידוש העור, והוא מתאים לשימוש יום יומי או כאשר רוצים לחדש את העור, במסגרת של טיפול יופי. מדובר בקרם שאותו ניתן לרכוש בכל רשתות הפארם בעלות כספית אטרקטיבית, אולם שימו לב להרכב של הקרם  מתוך הבנה כי התאמה מדויקת היא הכרחית.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכן כאן, גם אתן תוכלו לשדרג את שגרת הטיפוח ולהפוך אותה לאיכותיות אך גם מדויקת מבחינת היכולת לטפח את עור הפנים, ולהזין אותו בחומרים פעילים ומעולים. רכישה של קרם צריכה להתבצע רק לאחר אבחון מדויק של העור ועם שימת דגש על היכרות עם הרכיבים, כל זאת כחלק מיצירה של השקעה כספית משתלמת שתניב בעבורכן שגרת טיפוח מקצועית, ממש כמו אצל הקוסמטיקאית.

נגישות
Scroll to Top