5 טיפים לתכנון על האש מלא בסטייל

אם אתם רוצים להכין את העל האש המושלם עבור האורחים שלכם, אתם נמצאים במקום הנכון. קבלו 5 טיפים שיסייעו לכם לתכנן על האש מושלם שהאורחים שלכם לא ישכחו להרבה זמן.

בחרו בשר איכותי וטוב

לפני שאנחנו נותנים לכם טיפים שקשורים בעיצוב ובמוזיקה, חשוב לנו להקדיש רגע אחד לאיכות של הבשר שאותו אתם עושים על האש. כמו בכל דבר אחר, חומרי הגלם שבהם תשתמשו הם אלה שיקבעו מה תהיה האיכות של הארוחה. לכן, אנחנו ממליצים לכם לרכוש בשר איכותי ולא להסתפק בבשר מעובד וקפוא. זה אמנם יכול להיות זול יותר, אך כמובן שפחות טעים.

כשאנחנו אומרים בשר איכותי וטוב אנחנו מתכוונים כמובן לבשר בקר טרי ולא מעובד, בשר שלא משנה איך תעשו אותו על האש, הוא ייצא פשוט מושלם. זהו, כל מה שאתם צריכים עכשיו זה להשקיע בתבלינים שבהם אתם משתמשים ואתם בדרך לעל האש המושלם. מעכשיו אתם תלויים במיומנות שלכם, הקפידו שלא לצלות את הבשר יתר על המידה ולהכין אותו לפי הטעם של האורחים שלכם באירוע.

עצבו את השולחנות ועמדת המנגל

ככל שתשקיעו בעיצוב של הפיקניק, כל האירוע שלכם יהיה אירוע בסטייל. אנחנו ממליצים לכם לעצב את השולחנות כמו שצריך, לשים מפה יפה, מפיות צבעוניות ואולי אפילו תוכלו לקשט בפרחים יפים לשדרוג האווירה. אם אתם עושים את הפיקניק בחוץ, אנחנו ממליצים לכם להביא אתכם מקלות כביסה ולהדק את המפה לשולחן על מנת שהיא לא תעוף ברוח. גם את עמדת המנגל תוכלו לקשט ולהפוך למיוחדת במינה, תוכלו למשל לקשור בלוני הליום לעמדה ולהפוך אותה לעמדה שמחה ומקפיצה.

 

 

התארגנו על מוזיקה טובה

זה לא באמת משנה כמה הבשר שאותו תבחרו יהיה איכותי וטוב, אם האווירה לא תהיה טובה לא עשיתם בזה שום דבר. לכן, אנחנו ממליצים לכם להתארגן על מוזיקת רקע טובה שתקפיץ את האווירה ותגרום לאורחים שלכם לרצות להישאר כמה שיותר. תוכלו כמובן להוריד את המוזיקה מראש או להשמיע אותה באמצעות אחד משירותי הסטרימינג שאליהם אתם מנויים. מומלץ להגיע לפיקניק עם רמקול בלוטוס עוצמתי כדי שכולם יוכלו לשמוע את המוזיקה, אך הקפידו שלא להפריע לשלוות הסובבים אתכם.

רשמו שמות על הצלחות

כשאתם מזמינים אורחים לעל האש אתם צריכים להעניק להם את התחושה שחשבתם על כל אחד ואחד מהם ולתת לכל אחד מהם את ההתייחסות האישית שמגיעה לו. אנחנו ממליצים לכם לרשום את שמות האורחים שלכם על הצלחות של הפיקניק, זה גם יעזור לכם לעשות קצת סדר בענייניים אך לא פחות חשוב מזה, כל אורח שלכם ירגיש שאתם נותנים לו יחס אישי וזה יתרום מאד לאווירה במקום.

הקפידו לתכנן את התאורה

אם אתם עושים את העל האש לקראת הערב, זה יהיה מאד לא נעים לשהות במקום בחושך. לכן, אנחנו ממליצים לכם לבחור בלוקיישן עם תאורה מתאימה ואם אתם לא מאתרים אחד כזה, הקפידו להגיע עם תאורה משלכם. ככל שלאורחים שלכם יהיה נעים ורגוע יותר בלוקיישן של העל האש, כך סביר להניח שהם ירצו להישאר יותר זמן ויזכרו לטובה את האירוע הזה. בנוסף, מומלץ כמובן להצטייד במחצלת ובכיסאות פלסטיק, במיוחד אם אתם מזמינים גם מבוגרים לעל האש, אתם רוצים שיהיה להם נוח.

לסיכום

אם אתם רוצים לתכנן על האש בסטייל ולהכין את הארוחה הטעימה והמושלמת ביותר, אנחנו ממליצים לכם ליישם את הטיפים שהצגנו במאמר זה.

סגירת תפריט