מה הם 11 מוצרי האיפור שכל אישה חייבת להחזיק בתיק האיפור שלה?

את אוהבת איפור, מעריכה איפור, מתעניינת באיפור ואף יש לך תיק איפור, אך נראה שגם את עשויה ללכת לאיבוד, כי לאור שלל המוצרים והמותגים קשה להישאר מאופסים. על כן, בחרנו עבורך את 11 הפריטים שרצוי להעניק להם מקום של כבוד.

סומק

ללא קשר לטרנד הבובתי הנוכחי, סומק הוא פריט חובה בתיק האיפור. הסומק מייצר מראה שזוף, מדגיש את עצמות הלחיים, יכול להוביל למראה פנים יותר צר ובאופן כללי סומק מכניס צבע ללחיים, ויוצר מראה מאוד מחמיא.

מייק אפ בגימור טבעי

מייק אפ אידאלי בכדי להשיג מראה אחיד של עור הפנים. פה נמליץ על מייק אפ נוזלי בעל גימור עדין וטבעי,  ואף על כזה שמכיל לחות. מה עוד חשוב לדעת בכול הנוגע למייק אפ? שעליו להתאים לגוון הטבעי של עור הפנים.

פריימר

טרם עומדים להניח מייקאפ רצוי לשים פריימר, משום שהוא מחליק את העור – נכנס לכל הנקבוביות והקמטים העדינים.

מהם 11 מוצרי האיפור שכל אישה חייבת להחזיק בתיק האיפור שלה

עיפרון לעיניים

משחק עם עיפרון לעיניים יוצר מראה מרשים ומושקע בקלות יתרה, כאשר עפרון לעיניים בהחלט גובר מבחינתנו על אייליינר נוזלי – יוצר מראה הרבה יותר רך ורומנטי.

קרם לחות

רגע לפני שמתחילים לחגוג עם שלל מוצרי האיפור, מומלץ למרוח קרם פנים עשיר בלחות. עם זאת, יש לוודא שהקרם נספג כראוי לפני שמתחילים להתאפר.

צללית לגבות

הנראות של הגבות משפיעה באופן ישיר על סך הפנים ועל כן רצוי לוודא שהן נראות במיטבן, כך שלצד מריטה גם חשוב שתהיה בתיק צללית ייעודית, ולו בכדי למלא את החסר וליצור מראה יותר מסודר.

שפתון לחות

שפתון לחות מזין תמיד זורק ברק ומוביל למראה יותר חלק, ובו זמנית הוא גם מהווה בסיס נהדר עבור מריחת האודם הרצוי.

אודם

אודם הוא בהחלט פריט חובה, ולו כי לוקח שנייה לשים אותו והוא מקפיץ באופן מהותי את סך ההופעה. פה כל אחת צריכה למצוא את האודם הנכון מבחינתה, הן מבחינת גוון, הן מבחינת עמידות והן מבחינת מרקם.\

קונסילר

מבקשת להעלים קמטוטים וכהויות וליצור מראה פנים אחיד? קונסילר הוא ללא ספק מוצר חובה! טיפ? בחרי גוון שבהיר מעט מגוון העור, כדי ליצור הארה מחמיאה.

צלליות

לפחות סט אחד של צלליות בגוונים טבעיים צריך להחזיק. מאוד אוהבת צלליות? רכשי סט נוסף והפעם צבעוני.

מברשת

בתחום המברשות נמצא לא מעט סוגים: מברשת לעיניים, לשפתיים ולפנים, אך אם נבקש לבחור מברשת אחת, נבחר מברשת תכליתית עגולה שעמה נוח לעבוד עם פודרה, סומק ומייקאפ.

בוחרים ומלקטים

השכלת? עתה תתחילי לאסוף פריטים איכותיים. מה נותר? תבחני מה קיים ואלו פריטים שחשובים מבחינתך לא הכנסנו לרשימה.

נגישות
Scroll to Top