חייכי: איך תשמרי על חיוך מושלם?

מי מאיתנו לא חולמת על חיוך של מיליון דולר? ובכן, כדי לשמור על חיוך מושלם לאורך זמן נדרש לסגל שגרת היגיינה וטיפוח קבועים. כיצד תעשי זאת? הנה הפרטים.

אם החיוך שלך שווה מיליון או דולר – כך תשמרי על חיוך מושלם ולבן במיוחד

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד תחום טיפולי השיניים מבחינה קוסמטית הולך וצובר תאוצה, וזאת בשל השפעה מצד הרשתות החברתיות של שיניים לבנות וישרות כמו גם העובדה כי החיוך שלנו הוא כרטיס הביקור, וכל אחת רוצה לשמור לאורך זמן על חיוך מושלם ולבן עד כמה שאפשר. למעשה, כאשר בוחנים את הטיפולים האסתטיים אותם ניתן לקבל באמצעות מרפאת שיניים מובילה השמיים הם הגבול – מדובר בטיפולים מתקדמים אותם ניתן לבצע בתוך זמן קצר, ובכך להשיג חיוך יפהפייה. אחד הטיפולים המבוקשים ביותר הוא התקנה של כתר זירקוניה העשוי משלד מתכתי בציפוי של מתכת, וזאת לצורך השלמה של שן שבורה או מצב שבו בעקבות עששת נדרש להשלים כמות גדולה יחסית של חומר שן. מדובר בטיפול פשוט שיכול לחולל שינוי עצום במראה, לצורך יצירת חיוך מושלם.

חייכי איך תשמרי על חיוך מושלם

שגרת היגיינה קבועה

חלק בלתי נפרד משמירה על החיוך ובריאות החניכיים והשיניים כוללת בין היתר ביקור קבוע אצל השיננית לצורך ניקוי העששת כמו גם שימוש במשחת שיניים ייעודית לצורך הבהרה. באמצעות רופא השיניים תוכלי לקבל ערכה ביתית להבהרה אשר מסייעת לצורך יצירת מראה לבן של השיניים בתוך כשבועיים עד שלושה, אולם תוכלי גם להסתפק במשחת שיניים עם ריכוז גבוה של פלואוריד – חומר המגן על השן מפני עששת (הגורם מספר אחד למראה שיניים צהוב ולאובדן שן) כמו גם חומרים פעילים המסייעים בליטוש ומירוק השן. ברשת ניתן לאתר בקלות משחות מצוינות בעלות נוחה לכל כיס, אולם בכדי לקבל תוצאות נדרש להקפיד על צחצוח יסודי שלוש פעמיים ביום ובייחוד לאחר ארוחות. אם את מעשנת, קחי בחשבון כי תהליך ההלבנה יכול להתעכב או להתבטל ולכן עדיף להפסיק לעשן – גם למען בריאותך.

 אל תשכחי את השפתיים!

מעבר לחשיבות של שמירה על היגיינה מבחינת שימוש במשחת שיניים ומברשת, אל תשכחי לשמור על לחות באזור השפתיים באמצעות שפתון. שפתיים סדוקות יוצרות תחושה לא נעימה ואף משפיעות על מראה החיוך שלך, ועל כן בשעות הלילה מומלץ להגביר את הלחות של השפתיים באמצעות שפתון אותו מורחים למשך הלילה. בחרי שפתון שמחמיא לך, כאשר שפתון בצבע אדום לדוגמה הוא מוצר איפור שחייב להיות בתיק איפור, מהווה אפשרות נהדרת להדגיש את הלובן של השיניים, מעבר להיותו קלאסי ומחמיא לכל אישה.

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לך תוכלי להאיר את החדר בחיוך שלך. התאמני מול המראה, השקיעי בעצמך ואל תשכחי גם לאכול נכון ומאוזן ולהמעיט בשתייה של משקאות ממותקים שמצהיבים את השן.

נגישות
Scroll to Top