ביגוד ופתרונות לבוש לחולות ומחלימות מסרטן השד

התמודדות עם סרטן השד היא לא רק התמודדות רפואית אלא גם בעלת היבט רגשי, בשל השינויים שעובר הגוף. במיוחד בעבור חולות ומחלימות מסרטן השד בחרנו להציג את פתרונות הביגוד שבאמצעותו תוכלו להרגיש נשית – עם או בלי המחלה הארורה.

פתרונות לבוש לחולות ומחלימות מסרטן: הכוח של לבוש כחלק מהחלמה

התמודדות מול מחלה ממארת היא התמודדת קשה ביותר, הן מבחינה בריאותית אבל לא פחות מבחינה רגשית. כאישה שבטוחה בעצמה, השינויים שעובר הגוף בעקבות הטיפולים והניתוחים מוביל לא פעם לירידה בדימוי והביטחון העצמי ועל כן היכולת שלך לשפר את מצב הרוח כמו גם לחזור לעצמך מבוסס לא רק על טיפולים קונבנציונליים ואלטרנטיביים אלא גם על פתרונות לבוש שעוצבו במיוחד בעבורך. קבלת הבשורה אודות המחלה לאחר בדיקה אצל כירורג שד בקופת חולים מכבי היא בשורה מטלטלת שלצערנו פוקדת 1 מכל 8 נשים כאן בישראל. למעשה, מדי שנה מאובחנות 5,400 נשים עם סרטן השד כאשר גילוי מוקדם מציל חיים, ולכן היכולת לבצע את הבדיקות והטיפולים היא חיונית לטובת החלמה גופנית אך גם נפשית. מאחר ורבע מהנשים מתחת לגיל 50 מאובחנות עם סרטן, חשוב לזכור כי למרות המחלה ואפילו בגללה – להרגיש נשית ונחשקת הוא לא בגדר פנטזיה אלא דרך מצוינת לשמור על השפיות ולקבל כוח כתוצאה מלבוש שמותאם לך.

בגדים בהתאמה אישית

בין אם את כרגע נלחמת בגבורה במחלה או החלמת, חשוב לדעת כי את זכאית להרגיש במיטבך, גם אם את לא מרגישה ככה מבפנים. החדשות הטובות הן שכיום דרך האינטרנט כמו גם חנויות מתמחות ניתן לבצע רכישה של מגוון פריטי לבוש בהתאמה אישית בעבור חולות או מחלימות מסרטן השד, כאשר שימת דגש היא על נוחות לצד עיצוב מנצח ומחמיא לכל אישה. בכדי לסייע לך, בחרנו להציג מספר פריטים אותם תוכלי לשלב בארון:

בגד ים שלם

נשים שנאלצות לעבור כריתת שד בעקבות המחלה מדווחות על קושי רב ללבוש בגד ים, בשל תחושה של אובדן נשיות. עם זאת, בעשור האחרון נרשמת התקדמות משמעותית בייצור של פרוטזות איכותיות שמתלבשות בצורה מושלמת על מבנה העטרה ובהתאם לכך יוצרים מראה מלא ומחמיא. בחרי בגד ים שלם בגזרה מחמיאה תוכלי ללכת לים או לבריכה בביטחון מלא, וזאת בשל כיסים ייעודים שמחזיקים בצורה מושלמת את הפרוטזה.

מטפחת ראש

אם בעבר נשים נאלצו לחבוש מטפחת ראש בסיסית למדי, כיום מדובר בתחום שהתפתח הרבה מעבר למטפחת אלא למגוון עצום של עיצובים בסגנונות שונים כמו גם אפשרות לבצע רכישה של מטפחת מעוצבת ואיכותית עם תוספת של שיער, ובאמצעות כך ליצור מראה טבעי ולא מתאמץ.

חליפת ספורט

שגרה ספורטיבית היא חיונית לטובת התמודדות עם המחלה, חזרה לשגרת החיים אך גם הפחתה בלחץ וחרדה. עם חליפת ספורט המורכבת מגוזייה (עם כיסים מובנים לפרוטזה) ומכנס טייץ ארוך ומחטב תוכלי להרגיש במיטבך אך גם לחזור לשגרת הספורט שלך באופן שיקי ומחמיא במיוחד.

חזייה לניתוח

חזייה בעבור ניתוח חזה היא חזייה מיוחדת העשויה משכבה כפולה של כותנה, בד נושם ואלסטי כמו גם בעל רצועה מתכווננת אותו ניתן להתאים באופן מושלם למבנה הגוף והחזה. בנוסף, החזייה עשויה מרכיסה קדמית קלה ופשוטה לתפעול, ולכן מדובר בחזייה שהיא בגדר חובה בארון שלך.

לסיכום, היכולת שלך להתלבש בסטייל אבל גם בנוחות היא בהחלט שרירה וקיימת. אל תחששי להתנסות ולבחון בעצמך את הדגמים, ובמקביל גם להזכיר לעצמך כי את אישה חזקה, עוצמתית ולביאה אמיתית.

סגירת תפריט