משווקות קו אופנה משלכן? אלו הכלים שיעזרו לכן לנהל עסק עצמאי בהצלחה!

עולם האופנה משתנה מדי שנה. בכול עונה נוחתים טרנדים חדשים וגוונים חדשים תופסים את הזירה. עם זאת, בתחום העסקים, ניתן להיות בטוחים שיש מספר כלים ייעודיים וקבועים שמסייעים לנהל את העסק באופן מאורגן, יעיל ועצמאי. מכאן שאם גם את מתחברת לתחום האופנה ואף מצאת את הדרך להתנהל בו באופן מקצועי, טוב לדעת שיש כמה כלים שמסייעים למנוע טעויות, לשדר מקצועיות, לעקוב אחר מצב ההכנסות ובאופן כללי כלים דיגיטליים שמהווים שחקן חיזוק משמעותי. אז לפני שעוברים לדון על מידות, גזרות ועיצובים, יש לעצור בצד הטכני, ופה את מוזמנת להיעזר בטיפים הבאים.

חשבונית ירוקה – הדרך לשמור על סדר

כל עסקה מצריכה לשלוח חשבונית, ופה טוב לדעת שהדרך הנכונה להתייעל היא לבחור בחשבונית ירוקה. חשבונית ירוקה אינה כרוכה בשום דף ועט, אלא שירות יעיל ודיגיטלי הוא שם המשחק. באמצעות חשבונית ירוקה זוכים לשמור על סדר, להרשים את הלקוחות ואף ליהנות ממעקב מקצועי, כך שגם בסוף החודש וגם בסוף השנה זוכים להוציא פלט מסודר ומידי של סך החשבוניות. באופן שכזה שום חשבונית אינה הולכת לאיבוד, ניתן לשלוף כל חשבונית רצויה בתוך מספר שניות ואף זוכים לסייע למנהל החשבונות לעקוב אחר המספרים, ובהתאם להסיק מסקנות כלכליות. מה עוד? כמובן שגם תורמים לאיכות הסביבה וחוסכים לא מעט הוצאות (להתראות בולים ומעטפות).

משווקות קו אופנה משלכן? אלו הכלים שיעזרו לכן לנהל עסק עצמאי בהצלחה!

תוכנה לניהול העסק

כיום בעידן הדיגיטלי אין הכרח להעסיק מזכירה, אלא באמצעות התנהלות צמודה לתוכנת ניהול ייעודית, זוכים לסמן וי על מספר משימות חשובות (וכאן מספר טיפים להקמת עסק מקוון בתחום הביטוי) כך למשל ניתן לייצר בלחיצת כפתור שלל מסמכים שכוללים חתימה דיגיטלית (קביל בעיני רשות המיסים), לעקוב אחר תשלומים לספקים, להבין מהו תזרים המזומנים, לקבל עזרה בפעולת גביית הכספים, לייצר הוראת קבע וכדומה.

כלי שיווקי ייעודי

אם אתם קצת מעורים בתחום השיווק הדיגיטלי, נראה שכבר שמעתם לא מעט אודות היעילות המדהימה של דיוור מיילים והקמת בלוג מקצועי – שני פרמטרים שמאוד מתאימים עבור עולם האופנה. עם זאת, להקים ניוזלטר (או משהו בסגנון) אינה משימה פשוטה, ועל כן טוב להכיר כלי ייעודי שבין היתר מסייע לבצע אוטומציה שיווקית מוכוונת מייל. אם רק תנסו את mailchimp, תגלו עולם של אפשריות לצד כלי עזר יעילים, כולל כמובן מבחר גדול של תבניות מעוצבות עבור ניוזלטרים ודפי נחיתה.

יומן דיגיטלי

כל מעצבת אופנה מבינה עד כמה היום עשוי להיות עמוס. עמוס בפגישות עם לקוחות, קולגות, תערוכות, ספקים, עבודה על מידול, שרטוטים וכדומה. הנקודה היא שבקלות עשויים ללכת לאיבוד ועל כן הכרחי להיעזר ביומן דיגיטלי. כזה שיש לו אפליקציה משלימה ושהוא מתוכנת בצורה חכמה. כמו כן, רצוי למצוא יומן שמסייע לתעדף משימות ולנהל זמנים. מבקשים המלצה? נסו את יומן Teuxdeux.

אפליקציה ייעודית למדידת זמן

יצירת אומנות כגון בגד חדש קשה לתמחר, ועל כן לצד עלויות של בדים, הרבה פעמים מדידה של זמן העבודה משחק תפקיד מכריע. לשם כך מוטב להכיר אפליקציה ייעודית למדידת זמן. מדובר בסוג של טיימר חכם שבין היתר מסייע לאגד נתונים. אז נכון שניתן להיעזר בטיימר הרגיל, אך אם תנסו את התוסף toggl track, תגלו שהוא הרבה יותר יעיל ונגיש מבחינת סידור זמנים.

בדרך הנכונה!

לסיכום נציין שכיום קיימים שלל כלים טכנים שמסייעים לנהל את העסק, גם אם אתם באים ממקום יותר הומני ופחות ריאלי. הרעיון הוא לנסות כמה כלים, לחפש אופציות חינמיות ואט אט להבין מה נחוץ, למה יותר מתחברים ומה מצדיק הוצאה חודשית. בהצלחה!

סגירת תפריט