תופרת בעצמך: איך בוחרים בדים לתפירה אונליין?

בחירת בדים אונליין יכולה להיות משימה מורכבת למדי. בכדי לסייע לך, ריכזנו בעבורך את מיטב הטיפים – כך שתוכלי לתפור בצורה איכותית, מבלי לצאת מהבית.

בחירה של בדים אונליין: כך תעשי זאת בצורה נכונה

בשנים האחרונות ניתן להבחין כיצד יותר ויותר תופרות בוחרות לבצע את הרכישה של הבדים בחנויות האונליין, וזאת לעומת חנות פיזית. למעשה, דווקא דרך חנויות האונליין ניתן להשיג מחירים מצוינים בעבור בדים ואף להתנסות בסוגים שונים של בדים, לצורך תפירה מדויקת ונכונה, כמו שניתן לבצע באתר "קדנה". באתר "קדנה" בכתובת cadena.co.il ניתן לראות סוגים שונים של בדים וקטלוג מגוון שמתחדש בכל העת. אולם, עדיין יש את המחסום של אי היכולת לגעת ולהרגיש את הבד ולכן בחרנו להציג מספר טיפים לצורך רכישה בטוחה, ויעילה.

בדיקת הרכב הבד

כאשר את רוכשת את הבד אונליין רצוי לכתוב היטב את הרכב הבד המופיע בדרך כלל בצד העמוד או בתחתית. אם את רק מתחילה את צעדייך הראשונים בתחום, עדיף לבחור בבדים זולים שעמם תוכלי לעבוד בצעדים הראשונים ולאחר מכן להעביר הילוך לעבר בדים יוקרתיים כמו בד פשתן או משי. שימי לב כי להרכב הבד יש משמעות אדירה מבחינת התוצר הסופי, ועל כן אל תהססי ליצור קשר עם נציגי האתר לצורך סיוע בעת הצורך. יש בדים שהם מוכרים ומקובלים בתחום והם בעצם טרנדים אופנתיים שלא ייעלמו לעולם, ויש בדים שהם טרנדים חמים בתקופות מסוימות וכדאי לנסות גם אותם.

תופרת בעצמך: איך בוחרים בדים לתפירה אונליין?

צבעים

אם את מבצעת את הרכישה דרך מכשיר הנייד, שימי לב כי תצוגת האור שלך נמצאת במלואה. לא תמיד ניתן להבחין בצורה טובה בצבע של הבד בצורה מדויקת ועל כן שימי לב כי התצוגה שלך מובהרת ב-100% ובמידה ומדובר בצבע שקשה להבין את העומק שלו, עדיף כבר ללכת על בטוח.

השוואת מחירים

המחירים של בדים משתנים בהתאם לכמות הבד, איכות ועוד. רצוי לבצע השוואת מחירים בין הבדים השונים ובמידה ואת מעדיפה בד ספציפי, העדיפי לרכוש אקסטרה מטרים. בכך, תוכלי לחסוך ברכישה הבאה כמו גם לקבל "רשת ביטחון" מבחינת עודפי בד.

טקסטורות

כאשר את רוכשת בד אונליין בדומה לחנות פיזית חשוב להבין את הטקסטורה של הבד. בדים עבים עלולים לברוח לך מהמכונה או להיקרע, ועל כן אם את לא מכירה את הטקסטורה של הבד לעומק עדיף לרכוש כמה מטרים ספורים, לבחון איך את עובדת איתו ורק אז לקנות אקסטרה.

התייעצות עם תופרות

מרגישה שאין לך מספיק ידע? זה הזמן להצטרף לקבוצות ברשת החברתית של תופרות חובבות או ליצור קשר עם תופרת מקצועית לטובת הדכה. מאחר ומדובר באחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, ובעיקר כי סטייליסטיות רציניות יכולות לעשות קריירה מייצור בגדים בעצמן, הוקמו לא מעט קבוצות ברשתות החברתיות שמציעות לתופרות מתחילות כמו גם ותיקות טיפים ועצות לגבי רכישה. מדובר בנושא מהותי במיוחד בתחום של בגדי ים שהולך ותופס תאוצה. במקום שתרכשי בד ותגלי בדיעבד שהוא שקוף מדי, ניתן בהחלט לקבל את המידע דרך הקבוצה ובכך להוביל לרכישה נכונה בעבורך.

לסיכום, למרות הסיכון הכרוך ברכישה של בדים באינטרנט עדיין מדובר בדרך נהדרת להוזיל עלויות כמו גם להיחשף לסוגים שונים של בדים, שמתאימים לכל סגנון. אל תחששי לקחת סיכון כמו גם להתייעץ בעת הצורך ולא לחשוש ליצור קשר עם נציגי האתר. דרך הסיוע שלהם בשילוב של הסגנון האישי שלך תוכלי עם הזמן ללמוד מהם הבדים האיכותיים והטובים ביותר בעבורך, ובכך ליצור מערך שלם של בדים לטובת יצירת קולקציות או אפילו בגדים לך ולחברות. אל תשכחי לעשות בדק לפני, לבחון מהם הבדים הקיימים ולחדש – בהתאם לצרכים ולסגנון המשתנה.

 

סגירת תפריט