אוהבת סטיילינג? 8 צעדים פשוטים לעשות מזה קריירה מצליחה!

שירות של סטייליסטית אישית נחשב בשנים האחרונות לאחד מהתחומים הצומחים ביותר, ועדות לכך ניתן למצוא בחיפוש ברשת אודות סטייליסטיות מצליחות. אם התשוקה לאופנה בוערת בך ואת חולמת להפוך לסטייליסטית, עכשיו הוא בדיוק הזמן לעשות מזה קריירה. להלן שמונה צעדים בכדי להשתלב ולמנף את יכולותיך בתחביב, ולהפוך אותו לקריירה.

הקמת עמוד יוטיוב

יוטיוב מהווה פלטפורמה אדירה בעבור מתן שירותי סטיילינג, וזאת באמצעות סרטונים אותם את מעלה לטובת קהל העוקבות שלך. באמצעות קניית צפיות ביוטיוב תוכלי למנף את העמוד שלך, ולקבל חשיפה אשר תוביל בסופו של דבר ליצירת קהל לקוחות נאמן הן מהארץ והן מהעולם. ככל שמספר העוקבים והצפיות עולה, כך תוכלי לסחוף אחרייך קהילה אשר תרצה לשכור את שירותייך כבר עכשיו.

דף עסקי באינסטגרם

אינטסגרם נחשב לרשת החברתית המובילה בעולם, והיא עוקפת את פייסבוק במספר החשיפות. באמצעות הפלטפורמה של אינסטגרם תוכלי להעלות את תיק העבודות שלך אשר כולל תמונות לפני ואחרי וכן טיפים ועצות בעבור נשים וגברים בנושא סטיילינג. אולם חשוב להקפיד על רמה מקצועית גבוהה ולכן יצירת קשר עם חברה מובילה אשר מתמחה במיתוג תאפשר לך לקדם את העמוד ולמתג אותו בהתאם.

אוהבת סטיילינג 8 צעדים פשוטים לעשות מזה קריירה מצליחה

מיתוג

בהמשך לסעיף הקודם, חשוב לבצע מיתוג עסקי נכון ומדויק. מאחר ומדובר בתחום תחרותי, בידול באמצעות מיתוג הוא שם המשחק.

שיתופי פעולה

שיתוף פעולה עם מובילי דעת קהל מהשורה הראשונה מהווה חלק בלתי נפרד מבניית קריירה מצליחה. שיתופי פעולה יוכלו להוות מקפצה לקריירה ופתח להתקדמות בתחום, בעיקר אם שיתוף הפעולה יהיה עם סטייליסטים מוכרים ומצליחים.

נטוורקינג

בכדי להתחיל את צעדייך הראשונים בתחום, מומלץ לפתח רשת קשרים עם סטייליסטים מובילים עמם תוכלי לעבוד בפרויקטים שונים. ככל שרשת הקשרים שלך תהיה יותר ענפה, כך תוכלי למנף אותה בהמשך לטובת יציאה לעצמאות או עבודה בהפקות אופנה גדולות אשר מגדילות את החשיפה.

הגרלות

דרך מצוינת למשוך לקוחות בשלב הראשוני היא באמצעות הגרלה. הגרלה מאפשרת לך לפנות ללקוחות שלך באופן אישי, ולהעניק להן מתנה. בנוסף לכך, הגרלות מגדילות את היקף המעורבות מצד הגולשים ולכן שיתופים רבים למתנה אותה את מעניקה במסגרת הגרלה (לדוגמה סידור ארון אישי ובניית לוקים) יעניקו ללקוחות שלך ערך מוסף אשר הוא הכרחי בעבור כל סטייליסטית.

לימודים מקצועיים

נכון שהאופנה מלווה אותך עוד מגיל קטן, אולם בכדי לשכלל את היכולת המקצועית מומלץ מאוד להירשם ללימודים מקצועיים אשר באמצעותם תוכלי לבנות תיק עבודות וללמוד לעומק את התחום. מעבר לכך, לימודים במוסד מוכר ומקובל יהוו חלק מרזומה מרשים.

לחקור את השטח

זה לא מספיק לדעת איך להלביש, אלא חשוב גם לדעת איך לרכוש. לכן, חשוב לבצע חקר שוק מקיף ולאתר חנויות כמו יד שנייה או חנויות מתמחות, לצורך צבירת ידע הכרחי וחיוני לעיסוק בתחום.

 

נגישות
Scroll to Top