החנות הווירטואלית שלכם צריכה להופיע במקום הראשון בגוגל – בעזרת חברת SEO מקצועית תגרמו לזה לקרות

חברות של חנויות אופנה וירטואליות מתבססות על לקוחות שמזמינים אונליין פריטי ביגוד ואופנה דרך האתר שלהן. מעבר לפרסום ברשתות המדיה השונות, הלקוחות מגיעים גם דרך מנועי חיפוש כמו גוגל בעת הזנת מילות חיפוש רלוונטיות, לכן יש חשיבות גבוהה לקידום אתרים אורגני ואיכותי, שיבטיח שהאתר שלכם יופיע בדירוגים גבוהים. מה החשיבות של קידום אורגני, ואיך אפשר לבצע אותו? מדוע כדאי להיעזר בחברה שמתמחה בקידום אורגני? כל התשובות ומידע נוסף במאמר שלפניכם.

מה החשיבות של קידום אורגני?

קידום אורגני (באנגלית – SEO) הינו מושג המתייחס לפעולות שנועדו לחשוף את האתר לחיפושים של לקוחות פוטנציאליים נוספים באמצעות העלאתו למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש האורגניות בגוגל. מנועי החיפוש, ובפרט גוגל, משתמשים באלגוריתם שסורק את כל האתרים ומדרג אותם בהתאם לפרמטרים שונים. האתר המופיע ראשון בתוצאות החיפוש הוא האתר בעל התוכן האיכותי והרלוונטי ביותר עבור מילות החיפוש שהוזנו, המכיל פרמטרים נוספים שעזרו לו "לטפס" ולקבל דירוג גבוה. קבלת דירוג גבוה מגוגל עוזרת בחשיפת האתר לקהל לקוחות פוטנציאליים רחב יותר ולביסוס מעמדו בקרב המתחרים.

כיצד לבצע קידום אורגני לאתר?

להתאים את קוד האתר למנוע החיפוש

מנוע החיפוש של גוגל הוא רובוט הדובר שפת קוד. לכן, קוד האתר צריך להתאים לשפה שהרובוט מבין. ישנם עשרות כלים מעולים, בחינם או בתשלום, שיכולים לסייע לכם לבנות אתר אופטימלי ומותאם למנוע החיפוש. ההתאמה יכולה לבוא לידי ביטוי במספר היבטים:

  • להקפיד על כותרות עמודים (H1) וכותרות בטקסטים (H2-H6)
  • להקפיד על טקסט אלטרנטיבי לתמונות (alt text)
  • לוודא שאין קישורים "שבורים"
  • להשתמש בתגיות מטא שונות – כמו כותרת או תיאור

ביצוע מחקר מילות מפתח

כדי לדעת מהם הביטויים שהגולשים כותבים כשהם מחפשים אתרים בתחום שלכם, למשל בתחום הקניות ברשת, אתם צריכים לעשות מחקר מילות מפתח. המחקר מתבצע בעזרת כלים שונים, ובעזרתו תוכלו לדעת מהם הביטויים עליהם אתם מתחרים עם אתרים אחרים, כמה נפוצים הביטויים הללו ואילו ביטויים כדאי להכליל בתוכן שנמצא באתר כדי להגיע לדירוגים גבוהים ולקבל חשיפה עבור קהלים פוטנציאליים רחבים. הביטויים יכולים להיות כלליים ובעלי תחרות קשה, כמו "עיצוב חדר שינה", או ספציפיים ובעלי תחרות יחסית קלה, כמו "עיצוב חדר שינה מודרני להורים".

 

 

התאמת האתר לגלישה בנייד

החל משנת 2018, כל אתר מקבל את ציון הדירוג שלו לפי הגרסה המותאמת לנייד, שכן רוב הגולשים גולשים באינטרנט דרך הטלפון הנייד שלהם, ואתרים שאינם מותאמים לגלישה בנייד סופגים פגיעה קשה בדירוגים שלהם ומופיעים במיקומים נמוכים. לכן, האתר צריך לעבור התאמה לגלישה בנייד, ורק אז לעבור התאמה לתצוגה במחשב.

למה כדאי להיעזר בחברה שמתמחה בקידום אורגני?

ביצוע קידום אורגני לאתר זו עבודה שדורשת התמקצעות, התמדה והבנה של עולמות מנועי החיפוש. אפשר להיעזר במדריכים באינטרנט ולבצע זאת לבד, אבל ההמלצה היא לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בקידום אתרים, כמו Rego Marketing. אתר Rego מספק שירותים מקצועיים של קידום אתרים עם תוצאות מוכחות ומבטיחות, וכדי לעזור לאתר או לחנות האינטרנטית שלכם להגיע ליותר לקוחות פוטנציאליים, כדאי להיעזר בחברה שמתמקצעת בתחום ויכולה להביא את האתר שלכם למקומות הראשונים בחיפושים של גוגל.

לסיכום

ביצוע קידום אורגני לאתר מבטיח שיראו את האתר או החנות האינטרנטית שלכם בדירוגים השונים בגוגל, מה שיעודד קהל רחב של לקוחות פוטנציאליים להיכנס לאתר שלכם. אפשר לבצע קידום אורגני על ידי התאמת קוד האתר למנוע החיפוש, התאמת האתר לגלישה בנייד וכן ביצוע מחקר של מילות מפתח רלוונטיות. את הקידום עצמו מומלץ לבצע בעזרת חברה המתמחה בנושא, שתעזור לאתר שלכם להגיע לדירוגים הראשונים בגוגל ולהישאר שם לאורך זמן.

סגירת תפריט