סודות האקססוריז: כך תבחרו את העגילים המתאימים לכן

האם אתן מוכנות לשדרג את הסגנון שלכן ולהוסיף מגע של אלגנטיות ללוק שלכן? ענדו עגילים, האקססוריז הרב-תכליתי שיכול להשלים את המראה שלכן ולהוסיף לכן שיק. אך עם מבחר כל כך גדול, בחירת הזוג המושלם עשויה להיות לא פשוטה כלל. במאמר זה נלווה אתכן בתהליך בחירת העגילים המתאימים לכן ולסגנון שלכן. התכוננו לגלות כיצד לשפר ולהגביר את הביטחון העצמי שלכן על ידי בחירת העגילים המחמיאים לצורת הפנים שלכן, לגוון עורכן ואפילו לצבע השיער שלכן. אז בואו נתחיל!

התחשבו בצורת הפנים שלכן

צורת הפנים שלכן משחקת תפקיד משמעותי בקביעה אילו עגילים יחמיאו בצורה הטובה ביותר לתווים שלכן.

 • פנים אובליות: פנים אובליות הן ורסטיליות ויכולות לענוד את רוב סגנונות העגילים. בחרו עגילים פרופורציונליים לפנים והתנסו בצורות ובאורכים שונים.
 • פנים עגולות: כדי ליצור אשליה של אורך, העדיפו עגילים מוארכים, כגון עגילים משתלשלים או עגילי טיפה. הימנעו מעגילים עגולים או בצורת כפתור, מכיוון שהם יכולים להדגיש את המעוגלות של פניכן.
 • פנים מרובעות: רככו את זוויות הפנים בעזרת עגילים עגולים או מעוקלים בצורתם. חישוקים או עגילים עם קצוות מעוגלים ישלימו להפליא את קו הלסת המרובע שלכן.
 • פנים בצורת לב: אזנו את תווי הפנים שלכן על ידי בחירת עגילים המתרחבים בתחתית, כגון טיפות או נברשות. הימנעו מעגילים רחבים מדי בחלק העליון, מכיוון שהם יכולים למשוך את תשומת הלב מהסנטר העדין שלכן.

 

התחשבו בגוון העור שלכן

בדיוק כפי שצורת הפנים שלכן משפיעה על בחירת העגילים, גם גוון עורכן משחק תפקיד מכריע בקביעה אילו צבעי מתכת ואבני חן ישדרגו את הלוק שלכן וישלימו אתכן בצורה הטובה ביותר.

 • גוון עור חם: אם יש לכן גוון עור חם עם נטייה לגווני צהוב, זהב או חום, בחרו בעגילים ממתכות חמות כמו זהב או נחושת. אבני חן בגווני אדמה יכולות להשלים יפה את גוון העור הזה.
 • גוון עור קריר: אם יש לכן גוון עור קריר עם גוונים ורודים או כחלחלים, בחרו עגילים ממתכות כמו כסף, זהב לבן או פלטינה. אבני חן כמו אמטיסט, ספיר או אמרלד עם גוונים קרירים ישפרו את הזוהר הטבעי שלכן.
 • גוון עור ניטרלי: יש לכן מזל! גווני עור ניטרליים יכולים להתאים לגוונים חמים וקרים ללא מאמץ. התנסו במתכות ובאבני חן שונות כדי למצוא את מה שהכי מתאים לכן.

התחשבו בצבע השיער ובאורכו

צבע השיער ואורכו יכולים להשפיע מאוד על בחירת העגילים שלכן. שקלו את הטיפים הבאים בעת בחירת עגילים:

 • שיער בלונדיני: העדיפו עגילים מזהב או מכסף ורוד ליצירת ניגודיות עדינה. הימנעו מעגילים קטנים מדי, מכיוון שהם עלולים ללכת לאיבוד בשיערכם.
 • שיער שחרחר: עגילים בגווני זהב או ברונזה יכולים להשלים יפה את צבע השיער הכהה שלכן. עגילי נברשות ארוכים יכולים להוסיף מראה דרמתי ולמשוך תשומת הלב לפנים שלכן.
 • שיער אדום: בחרו עגילים ממתכות חמות כמו נחושת כדי שישתלבו בהרמוניה עם השיער הלוהט שלכן. אבני חן אדמתיות כמו גארנט או סיטרין יכולות גם לשפר את המראה הכללי שלכן.
 • שיער קצר: לנשים עם שיער קצר יותר יש הזדמנות להציג עגילים בולטים. שחקו עם עיצובים, צורות וצבעים נועזים כדי ליצור רושם וסגנון אישי.
 • שיער ארוך: אם יש לכן שיער ארוך, בחרו בעגילים הנראים דרך השיער. שקלו לענוד עגילי חישוק או עגילי טיפה שיכולים לבלוט על רקע השיער הארוך שלכן.

לסיכום  

בחירת זוג העגילים המושלם יכולה להעצים את הסטייל שלכן ולהשלים את הלוק הייחודי שלכן. על ידי התחשבות בגורמים כמו צורת הפנים שלכן, גוון העור וצבע השיער, אתן יכולות לבחור בביטחון עגילים המדגישים את היופי הטבעי שלכן. זכרו, הזוג הנכון יכול ליצור אמירה כלשהי ולגרום לכן להיראות אלגנטיות ומסוגננות ללא מאמץ. בין אם תבחרו בעגילים עדינים, חישוקים רחבים או עגילי טיפה המושכים את העין, אין שני לכוחו של אביזר רב-תכליתי זה בשדרוג המראה הכללי שלכן.

 

נגישות
Scroll to Top